Dne 9. srpna se schůzka nekonala! I schůzka, která se měla konati dne 16.srpna, byla nedostatečně zastoupená. Budou se konati zase pravidelně po uplynutí prázdnin.

V sobotu 20.srpna a 21. srpna se koná v Příboře den brannosti. Jsou zastoupení také skauti. Dostali jsme na našem táboráku pozvání od příborských skautů k zúčastnění slavností. Nevím ještě, jak rozhodnou.

Nepůjdem-li, chce sestra Homolová udělat večerní vycházku druhé družiny. Byla by to první naše večerní vycházka. Již jednu jsme měli v programu, ale neuskutečnila se pro špatné počasí. Jenom abychom měli v obou případech hezké počasí. Těšilo by to jistě všechny, nás i příborské.

Fotografie ke dni 17. 8. 1938