Buď připraven!

V sobotu se má konat velký skautský táborák. Budou na něm hostovat také cizí bratři a sestry. Táborák se koná v rámci 20 letého výročí naší republiky a je spojen se slavnostním odhalením kamene k Masarykově rozhledně na Červeném kameni.

Bude se konat večer, v zahradě p.Haisika. Je připraven pěkný program ze strany chlapců. I naše děvčata mají nějaká čísla k vystoupení. Avšak celkový program musí pořídit hosté. Ti musí přijít s veselými i poučnými přednesy. Písně a hry také chybět nebudou. Zkrátka přičiníme se, aby všem návštěvníkům se mezi námi líbilo. Loňský táborák se aspoň všem velice líbil. Doufejme, že i letos dostane se nám opravdového uznání obecenstva.

Když již píši o tom všem, tak musím také připomenout, že všichni držíme palce, aby nepršelo. Je teď tak bláznivě proměnlivé počasí, že nemůžeme večer říct, jak bude ráno nebo naopak. Snad nám Pán Bůh dá hezké počasí. Měli bychom z něho všichni radost. My, hosté i diváci.

S přáním všeho zdaru naši práci

Jsme připraveni!

Fotografie ke dni 3. 8. 1938

Diskuse k “Dne 3. srpna 1938”